Скласти ПРодовження до тексту Діти пішли до весняного лісу Дівчатка на на галя?

Скласти ПРодовження до тексту Діти пішли до весняного лісу Дівчатка на на галя??ині плели вінки Хлопята весело бігали Раптом Галинка побачила руду білочку ДАЮ 60 БАЛІВ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яка грайливо перескакувала з одної гілочки на іншу. Галинка знайшла горішок і почала кликати білочку. Білочка підійшла до неї взяла горішок і вмить втікла в дупло. Хоча її голівку яка радісно жувала горішок було видно. Галинка ще довго спостерігала як миле звірятко їсть, доки друзі не покликали її гратися.Вона неохоче пішла гратися. Та на наступний день до школи Галинка принесла красивий малюнок рудої білочки.