Скласти твір про зустріч короткого і довгого слова у формі діалогу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, друже! давно не бачилися! як ся маєш?  - Дякую, добре, а ти як? Твоя мала вже ходить у дитячий садок?  - Так, учора вже був маленький спектакль. Вона в мене зірка...  - Щастить тобі...а дружина твоя, гарнюня, як почувається?  - Декілька днів потому вона повернулася із Європи, відпочивала там із подругою. А як твоя родина? Як твій син?  - Мій аболтус краще за всіх... школу прогулює, домашнє завдання робити не бажає, тільки в інтернеті сидить...а це тільки сьомий клас...що буде далі...  - Не переймайся, усе буде добре, згадай нас у його віці...  - Так, лупцювали один одного у школі на перервах...у футбол грали...  - Я вважаю ти не такий поганий батько, що б в тебе був поганий син! Виросте, допомагати буде. Але ти мене вибач, я маю ще по роботі зайти до одного чоловіка, я маю бігти. Був радий тебе побачити.  - Я теж, заходь до нас у гості із своєю родиною, наприклад, у неділю.  - Дякую за запрошення, я як раз маю пару пляшок німецького пива...дружина привезла.. добре...я побіг!