Скласти задачу за коротким записом умови                                                                             малини-.........кущів                                                                                         ...

Скласти задачу за коротким записом умови                                                                             малини-.........кущів                                                                                                            смородини-.........кущів   )у?р.  більше                              допоможіть плиз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кіт Матроскін на своїй ділянці у Простоквашино посадив 45 кущів малини,та  9 кущів смородини.У скільки разів більше посадив Матроскін кущів малини ніж кущів смородини? Рйшення 45:9=5 раз =============================