Словом можно убить- нужны произведения по этой цитате

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Словом можно, не то что убить, а обидеть человека морально, что человеку на душе будет больно, ему будет очень обидно, то-что он очень старалсья, трудилься, помогал, а ему такая обида
Гость
В наш час слово є душею, яка ніби говорить, всю правду але ця правда буває настільки страшною. Ми не задумоємось над тим що ми говоримо, сьогоденням, ми не думаємо про наслідки які можливі , ми не думаємо як це оманливо. Слово є живою частинкою нашої душі нашої половинки серця . Інколи потрібно навіть обов*язково говорити правду але чи завжди ? Давайте повернемось до сьогодення . Я знаю безліч нещасних смертельних випадків які сконстроювали прості людські слова. Слово- це смертельна зброя яка лише підштовхує людину до самогубства , чи навіть гірше людина наражає себе на смерть . Саме в наш час потрібно задумуватися над тими речами які ми говоримо нашим ближнім )!