Сочинение отношение подростка к экологии можно не слишком умными словами. чтоб не спалили 20 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для мене найголовніше це щоб екологія була незабруднена і я цього дотрумуюсь і раджу всім цього дотримуватись але у нашій країні це не так але більшість нас за це борить і я думаю що у чистому незабрудненому світі наб буде набагато краще і приємніше проживати