Some of them started to talk to him. По этим предложениям нужно составить всевозможные вопросы:Общие,Специальные,Альтернативные и Разделительные. Срочно, помогите пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Did some of them start to talk to him?2.Who started to talk to him?3.Did some of them start to talk to him or her?4.Did some of them start to talk to him,didn't they?