СОС! ПОМОГИТЕ В ВПОРОСЫ ПОСТАВИТЬ УМОЛЯЮ MY SISTER HELPS MUM ABOUT THE HOUSE CHILDren ARE PLAYING IN THE PARK NOW

Гость
1Does my sister help mum about the house? 2Are children playing in the park now?