Составь предложение из слов. 1)Do,wash,your,hands,you,and,fase? 2)do,When,have,you,dreakfast? 3)do,you,do,When,your,homework? 4)you,Do,walk,park,the,in? 5)you,doWhen,go,bed,to?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - do you wash your hands and face? 2- when do you have breakfast & 3- when you do your homework  4-do you walk in the park 5-when do you go to bed