Составить 3 предложений Present Simple в вопросительной и в отрицательной форме

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I don't eat Breakfast in the morning I do not play tennis every day she doesn't watch anime.
Гость
I visit Disney land She goes to school They want to go to park I don't visit Disney land She doesn't go to school They don't want to go to park Do I visit Disney land ? Does she go to school ? Do they want to go to park?