Составить 9 предложений по английскому с временами будущее прошедшие и настоящее

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I go to school every day. He plays football on Sunday They live in Moscow I will read this book tomorrow He will go for a walk in a few minuts She will swim next summer I watched TV yesterday She visited London last year. Tom did his homework some days ago