Составить все типы вопросов к предложению: We take a shower every morning

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When you take a shower? What do you do every morning
Гость
Общий вопрос:Do you take a shower every morning. Специальный вопрос: What do you do every morning. Альтернативный вопрос: Do you take a shower every morning or every evening. Разделительный вопрос: Do you take a shower every morning, don't you/ Вопрос к подлежащему: Who take a shower every morning.