Составьте ДИАЛОГ на казахском языке "В библиотеке" и "В музее", пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У на с перманент Асем и Талгата ну например А- Салем Т-Салем Калын Калай А-Жаксы мен Кеше достарымен муражайга барды! Т-кушты, бул кандай муражай? А-Бул тарихи муражай (музей истории) Т-дурыс,мен сол жерге баргым келеди! А-бар бул оте керемет!!! Т жарайды ертен ажеммен барамын!!сен уакытты кызыкты оттин ба? А-иа И-жарайды Сау бол А-Сау бол!! Ну все