Составте общий вопрос по английскому He knows the answers to all questions пожалуйста!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
He knows the answers to all questions, doesn't he ?-разделительный . Does he know the answers to all questions ? -общий . Does he know the answers to all or to several questions ?- альтернативный . Who knows the answers to all questions?-к подлежащему . What does he know ?- специальный .