Составьте общий,разделительный,альтернативный и специальный вопрос к данному предложению':The policemen introduced a system in which football results are connected to young people's behavior outside the football grounds. И пере...

Составьте общий,разделительный,альтернативный и специальный вопрос к данному предложению':The policemen introduced a system in which football results are connected to young people's behavior outside the football grounds. И перевод. Помогите пожайлуста.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Did the policemen introduce a system? 2. Did the policemen or teachers introduce  a system? 3. What is a system? 4. What did this system connect with?