Составьте предложения со словами недобір, недоплата. недокрів,я , недоук, непопалок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. У кожному місті є недобір до патрульної поліції. 2.Недоплата- недоплачивание. 3. Недокрів’я – це стан, при якому в крові міститься кількість еритроцитів нижче норми. 4.Недоук-недоучена, малоосвічена, погано обізнана з чим-небудь людина. 5.Попільничка — посудина для недопалків тютюнового попелу.