Составьте примерное меню вашего завтрака обеда и ужинаНачните такFor breakfast I usually have....For dinner I usually have....For supper I usually have....

Составьте примерное меню вашего завтрака обеда и ужина Начните так For breakfast I usually have.... For dinner I usually have.... For supper I usually have....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
For breakfast I usually have butter . cup of tea For dinner I usually have bread water sup. For supper I usually have sausages cereal juice.