Составьте вопросы 1)books/you/have/how/many/published 2) do/where/you/ideas/from/get/your/ 3)favourite/now/what/are/books/your 4)ever/you/books/adults/have/for/written

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
How many books  you have published? Where do you get your ideas from? What are your favourite books now? Have you ever written books for adult?