Сойлемдер бойынша сурак кой 1)Анна оте талапты, акылды, iзденiмпаз бала 2)Акын-жазушылардын шыгармаларымен танысады. Ол 3)М.Макатаев туралы коп материал жинады, жоба жумысын да дайындады 4)Анна байкаудa тiл байлыгын, шешендiк ...

Сойлемдер бойынша сурак кой 1)Анна оте талапты, акылды, iзденiмпаз бала 2)Акын-жазушылардын шыгармаларымен танысады. Ол 3)М.Макатаев туралы коп материал жинады, жоба жумысын да дайындады 4)Анна байкаудa тiл байлыгын, шешендiк онерин корсетiп женiмпаз атанды
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Анна қандай бала? 2. Кімдердің шығармаларымен танысады? 3. Кім туралы көп материал жинады жəне жоба жұмысын дайындады? 4. Анна байқауда қалай жеңімпаз атанды?