Создать предложения на английском 1) the, to ,Zoo ,somefimes ,the children ,go2) does ,homework ,nis, sam-guichly3) parents ,speak, my, usually ,guietly 4) is, it, heavily ,raining

Создать предложения на английском  1) the, to ,Zoo ,somefimes ,the children ,go 2) does ,homework ,nis, sam-guichly 3) parents ,speak, my, usually ,guietly  4) is, it, heavily ,raining
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
the children sometimes go to the zoo sam  does his homework quickly my parents usually speak guilty it is heavily raining