Speak about your weekend. Where did you go ? Who did you meet? What did you have for breakfast ? Who or what did you see? What did you do in the evening ? Did you enjoy your weekend ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Расскажите о своих выходных.Куда ты ушел ?Кого ты встретил?Что ты ел на завтрак ?Кто или что вы видели?Что ты делал вечером ?Вам понравились выходные?