Спиши.знайди споріднені слова,позначити в ніх корень . На соссні чи на ялинці Лісові збира гостинці. А в хотинці лісника Полісяночка прудка Знайде печиво й горішки,Ще й сухаріків хоч трішки,Жвава,як вогонь,швидка Донька лісу. Х...

Спиши.знайди споріднені слова,позначити в ніх корень . На соссні чи на ялинці Лісові збира гостинці. А в хотинці лісника Полісяночка прудка Знайде печиво й горішки,Ще й сухаріків хоч трішки,Жвава,як вогонь,швидка Донька лісу. Хто така?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лiсовi, лiсника, Полiсяночка,лiсу.  Корiнь -лiс.