СРОЧНО написать слова в правильном порядке ..20 БАЛЛОВ + лучший ОТВЕТ 1)exercise/soccer/good/form/of/a/Playing 2)royal/Palace/is/of the/the official/family/Buckingham/residense 3)at the 2002/won/the golden medal/in women'/Winst...

СРОЧНО написать слова в правильном порядке ..20 БАЛЛОВ + лучший ОТВЕТ 1)exercise/soccer/good/form/of/a/Playing 2)royal/Palace/is/of the/the official/family/Buckingham/residense 3)at the 2002/won/the golden medal/in women'/Winster Olympics/Sarah Hugher/figure stating
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Playing soccer is a good form of exercise. 2) Buckingham Palace is the official residence of the royal family. 3) Sarah Hugher won the golden medal in women' figure skating Winster Olympics at the 2002.