СРОЧНО переведите английский!!!! Emma:Hi Kelly!How are you? Kelly:Hi Emma !I'm well,thanks.What about you? Emma:I'm well too!Do you like my new shoes?I was at the mall yesterday with my mum. We were in Benny's shoe shop becaus...

СРОЧНО переведите английский!!!! Emma:Hi Kelly!How are you? Kelly:Hi Emma !I'm well,thanks.What about you? Emma:I'm well too!Do you like my new shoes?I was at the mall yesterday with my mum. We were in Benny's shoe shop because there was a sale on. Kelly:Oh!I love them !Were they expensive? Emma:No ,they weren't.They were really cheap!Only £15! Kelly:Were there any sandals in the sale? Emma:Yes,there were lots.Do you want to go to Benny's shoe shop together this afternoon?Then you can see. Kelly:OK!We can have a snack at the Rainforest cafe too. Emma:Good idea!I love food there.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Эмма: привет Келли! Как жизнь?  Келли: Привет Эмма! Я хорошо, спасибо. Что относительно Вас?  Эмма: я хорошо также! Ты любишь мою новую обувь? Я вчера был в торговом центре с моей мамой. Мы были в обувном магазине Бенни, потому что была продажа на.  Келли: О! Я люблю их! Действительно ли они были дорогими?  Эмма: Нет, они не были. Они были действительно дешевыми! Только £15!  Келли: Были ли в продаже какие-либо сандалии?  Эмма: Да, были партии. Вы хотите пойти в обувной магазин Бенни вместе этим днем? Тогда Вы видите.  Келли: хорошо! Мы можем перекусить в кафе Дождевого леса также.  Эмма: Хорошая идея! Я люблю еду там.