СРОЧНО!!! Помогите пожалуйста придумать вопросы к предложению:The children felt perfectly safe with Tim on guard. (Нужно минимум пять)(Специальное, "с хвостиком", альтернативное и т.д.)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
The children felt perfectly safe with Tim on guard, didn't they? Who did feel perfectly safe with Tim? Where did children feel perfectly safe with Tim? Did children feel perfectly safe with Tim on guard? With whom did children feel perfectly safe?