СРОЧНО ПРИ СРОЧНО УМОЛЯЮ ВАС АНГЛИЙСКИЙ 6 КЛАСС

Гость
1. Was Rachel feeding...? 2. Was Lucas repairring ...? 3.Was Betty doing...? 4.Were Cindy and James having...? 5.Was Ricky waiting for you?