СРОЧНО СРРЧНО СРОЧНО !!!Составить диалог на тему ''Speaking about British and Russian schools''

СРОЧНО СРРЧНО СРОЧНО !!! Составить диалог на тему ''Speaking about British and Russian schools''
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi Sam Hi Anny What about your new school? Oh it is very hard to studu in it What's the metter? Oh, we have a lot Of homework But I havent got a lot Of it in my school You are lucky! Yea, but we haven got any school yard But we have nice school yard, and teachers Our teachers are nice to Bye Bye