Срочно!!!!!! у прикметниках ,визначити число і рід. У соснових лісах, на піщаних місцях майже по всій Україні розселився чебрець. Це приземкувата рослина. Від стебла піднімаються тоненькі пагони. Вони густо вкриті маленькими ли...

Срочно!!!!!! у прикметниках ,визначити число і рід. У соснових лісах, на піщаних місцях майже по всій Україні розселився чебрець. Це приземкувата рослина. Від стебла піднімаються тоненькі пагони. Вони густо вкриті маленькими листочками. А на верхівках розгорнулися ніжні дрібні бузкові квіточки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
соснових- мн. ч.р пішаних- мн. с.р всій- одн. ж.р приземкувата- одн. ж.р тоненькі- мн ч.р маленькими- мн. ч.р ніжні дрібні бузкові- мн. ж.р