СРОЧНО! ВЫПОЛНИТЬ ВСЁ! Задание написано на английском, сделать желательно быстро (или, как минимум, правильно). ДАЮ 34 БАЛЛА ЗА ПРАВИЛЬНЫЙ ОТВЕТ!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Where are you sitting? - I'm sitting on the ground around the food. Who cooks the main dish? - My friend's mother cooks the main dish. What music are you listening to? - I'm listening to Hawaiian music.