СРОЧНО!!!!діалог між двома подругами-семикласницями,одна з яких довго перебувала в лікарні, а інша пропонує їй допомогу в навчані

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
--привіт -привіт  -чого тебе так довго не було в школі? -я лежала в лікарні  - чому? - бо в мене був струс мозгу та я зламала ногу - тобі напевно дуже важко буде у наавчанні,бо ти дуже багато пропустила - и що ти пропонуєш? - давай я буду тобі допомогати ? - давай  - ну от і добре з заврашнього дня приступимо  - велике дякую тобі ,щоб я без тебе робила - справжні подружки завжди допомагають один одному