СРОЧНО!!!!ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! ЗНАЮ ЧТО СДЕЛАЛА НЕ ПРАВИЛЬНО!

Гость
2. She runs slowly. 3. They play cleverly. 4. He drives carefully. 5. They work hard. 6. Fiona sings bad. 7. Paula dances beautifully.