Сума двох кутів, що утворилися при перетині двох прямих дорівнює 280. Знайти всі кути.....срочнооо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
при перетині  двох прямих кути ж верикальні і суміжні сума двох суміжних=180*, оскільки в нас дано що сума =280*, робимо висновок, що вони вертикальні одже один з кутів =280*/2=140* суміжний до нього дорівнює 180*-140*=40* інші два кути є вертикальними до цих і дорівнють їм Відповідь: 40, 140, 40 і 140