Talk to your friend about Vasenetsov's paintings. Ask questions about the picture. Whose painting is it? Who is it? What's this? Where is ....? Where are ...? Who is riding ...? Who is flying ...?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поговорите с вашим другом о картинах Vasenetsov по. Задать вопросы о картине. Картина чья? Кто это? Что это? Где ....? Где ...? Кто едет ...? Кто летит ...?