Тані і Дімі - 14 років разом. Дімі і Олі - 20 років разом. Тані і Олі - 16 років разом. Скі?

Тані і Дімі - 14 років разом. Дімі і Олі - 20 років разом. Тані і Олі - 16 років разом. Скі??ьки років разом Тані, Дімі та Олі? Та скільки років кожному окремо?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пишем выражения. Т +Д = 14 Д + О = 20 Т+ О = 16 Сложили все три уравнения и получили 2*(Т+Д+О) = 14+20+16 = 50 Т+Д+О = 50:2 = 25 лет все вместе - ОТВЕТ