Тайни хочет найти друзей по переписке через газету. Помоги ему рассказать о себе,закончи предложения. I am Tiny. I Iive- I think I am- But I am not- I can- But I can" f- I Iike to- I Iike coffee- PIease write back. Tiny

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I live in Moscow. I think I am very clever. But I am not good at math. I can swim But I can not run faster than my friend I like to cook I like coffee and tea please write back Tiny