Текст- розповідь про населений пункт місто село у якому ти жевеш

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я хочу розказати вам про Київ. Київ - величаве місто. Засновники Києва - Кий , Щек, Хорив і сестра Либідь. В честь Либідь назвали станцію, а в честь Щека і Хорива вулиці. Ще в Києві багато археологічних пам'яток, такі як Золоті Ворота, Андріївський узвіз і Києво - Печерська лавра. Київ - прекрасне місто.