!!!Терміново!!!Сірку масою 16 г спалили в кисні. Одержаний газ пропустили крізь розчин KOH до утворення кислої солі. Обчисліть кількість речовин та масу утвореної солі. Народ напишіть повністю вже за 100 балів, там шо дано шо з...
!!!Терміново!!!Сірку масою 16 г спалили в кисні. Одержаний газ пропустили крізь розчин KOH до утворення кислої солі. Обчисліть кількість речовин та масу утвореної солі.
Народ напишіть повністю вже за 100 балів, там шо дано шо знайти і повний розв'язок, напишіть краще на листочку і сфоткайте, вопшем так шоб було все ясно)
Ответ(ы) на вопрос:
S + O2 ---> SO2
SO2 + KOH ----> KHSO3
n(S) = 16 г / 32 г / моль = 0,5 моль
n(S) = n(SO2) = 0,5 моль
n(SO2) = n(KHSO3) = 0,5 моль
m(KHSO3) = 0,5 моль * 120 г / моль = 60 г
Ответ: n(KHSO3) = 0,5 моль; m(KHSO3) = 60 г