Tim Hi Amy ! Amy Hi, Tim! is that your new bike? Tim Yes,it is ! Amy Wow , it's fantastic ! Tim Thanks,Amy.Is that your new camera ? Amy Yes.It's a digital camera from my mum and dad . It's my birthday today . Tim Oh,Happy Bi...

Tim Hi Amy ! Amy Hi, Tim! is that your new bike? Tim Yes,it is ! Amy Wow , it's fantastic ! Tim Thanks,Amy.Is that your new camera ? Amy Yes.It's a digital camera from my mum and dad . It's my birthday today . Tim Oh,Happy Birthday today, Amy! Amy Thanks, Tim! Smile for the camera! переведите пожалуйста!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тим: Привет Эми ! Эми: Привет, Тим! Это твой новый велосипед? Тим: Да, это он! Эми: Ух ты, он великолепен! Тим: Спасибо, Эми. Это твой новый фотоаппарат? Эми:  Да. Это цифровой фотоаппарат от мамы с папой . Сегодня мой день рождения. Тим: С днем рождения, Эми! Эми: Спасибо, Тим! Улыбнись для снимка!