Точка знаходиться на відстані 4см. від прямоі.З цієі точки до прямоі проведено похилу, що утворює з прямою кут 45°. Знайдіть довжину похилоі та довжину проекціі похилоі на пряму.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
от точки до прямой опускаем перпендикуляр получаем прямоугольный треугольник похила =4/sin45=4/((корень из 2)/2)=8/(корень из 2 прекція=4/cos45=8/корень из 2