Томендегы метынды окып шыгындыр .Атау септыгынде турга зат есымдерды быр баганга ,теулдык жалгауы бар зат есымдерды екыншы баганга терып жазындар . Ахмет бес жеста, ол ер ысты озым ыстеймын дейды. Ежесы еден сыпыра бастап еды,А...
Томендегы метынды окып шыгындыр .Атау септыгынде турга зат есымдерды быр баганга ,теулдык жалгауы бар зат есымдерды екыншы баганга терып жазындар .
Ахмет бес жеста, ол ер ысты озым ыстеймын дейды.
Ежесы еден сыпыра бастап еды,Ахмет
Ежетай,еденды озым сыпырамын,-деды.
Жарыгым ,айналайын!-деп ежесы куанып калды.
Ежетай,дастарханды озым жаяйыншы,-деды ежесыне карап
Жаксы ,ботам.Атана орык ,мейоз,кант,жумсак,нан кою керек
Казыр озым коямын.
Ежетай,шай ышуге журыныз ,-деды Ахмет
Айнылайын,жарыгым,-Деп ,ежесы немересынын мандайын суйып,куанып калды.
Ответ(ы) на вопрос:
спиши в один ряд существительные атау септік а в другой ряд существителбные в котором есть теулдік жалгау