Toys for me, Toys for you, Toys for everyone! A pink ballerina, A blue toy soldier! We`re all having fun! Toys for me, Toys for you, T

Toys for me, Toys for you, Toys for everyone! A pink ballerina, A blue toy soldier! We`re all having fun! Toys for me, Toys for you, Toys for everyone! A brown teddy bear, A yellow doll! We`re all having fun!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Игрушки для меня,игрушки для тебя,игрушки для каждого!Розовая балерина,голубой игрушечный солдатик!Мы веселимся!Игрушки для меня,игрушки для тебя,игрушки для каждого!Коричневый плюшевый медведь,жёлтая кукла!Мы веселимся!