Транскрипции и перевод does her homework, goes shopping, make his bed, lays the table, does the washing up, takes his pet for a walk, repairs his bike, answers phone calls, cleans his room, feeds her pets, waters the flowers

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
даес хёр хомерворк, гоуз шоппинг, мэйк хиз бэд, лайсз зэ тэйбл, даз зэ вашинг ап, тэйкс хиз пэт фор волк , репэиз хиз байк , ансерс фон коллз, клиаез хиз руум , фидс хё пэтс , вотерз зэ флоурез. перевоты я зобыл