Турист На автобусе а км/ч, 3 ч со скоростью ,b км/ч и 2 ч шел пешком со скоростью. Турист какая средная скорость. Где а=50;b=5 Турист автобуспен а км/сағ жылдамдықпен 3 сағ жүрген соң, b км/сағ жылдамдықпен 2 сағ жаяу жүрді. Ту...

Турист На автобусе а км/ч, 3 ч со скоростью ,b км/ч и 2 ч шел пешком со скоростью. Турист какая средная скорость. Где а=50;b=5 Турист автобуспен а км/сағ жылдамдықпен 3 сағ жүрген соң, b км/сағ жылдамдықпен 2 сағ жаяу жүрді. Турист қандай орташа жылдамдықпен жүрді. Мұндағы а=50;b=5
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а×3ч=50км/час×3час=150км b×2час=5км/час×2час=10км 3час+2час=5часа 150км+10км=160км 160км÷5час=32км/час ответ: средная скорость 32км/час