Твір на тему "Лелека - щастя, добробут людини" або твір на тему "Рушник зі скрині моєї матусі"
Ответ(ы) на вопрос:
Лелека-символ сімейного благополуччя,любові до батьківщини.. Щасливий той двір, де є гніздо лелеки,ажде з давніх-давен вважають що лелека-священий птах , за розорення його гнізда - кара-пожежа. А ще лелека приносить до оселі немовлят...Лелека -символ вогню і сонячного світла.Вважають,що коли дівчина побачила високо в небі лелеку,то через рік вийде заміж. Свої прильотом лелека провіщає весну...