Твір на тему "The best day that I have ever had in my life" 15-20 речень. Дякую за допомогу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
«Кращий день мого життя був тоді, коли я написав тест з російської мови за підсумками 4-го класу на четвірку. Ми всі дуже хвилювалися. Перше завдання було дуже легким, і я як горіх його розколов. З другим завданням я теж впорався, хоча воно було трішки складніше. Так я дійшов до п’ятого завдання, думав — як же все нескладно. Але не тут-то було. На шостому завданні я так розхвилювався, що не міг зосередитися. Але я твердо знав, що потрібно згадати всі правила, всі поради вчителя перед контрольною. У класі стояла повна тиша, і тільки вчителька писала щось у своєму журналі. Сидів я один за партою, і мені ніхто не заважав. Свою роботу я здав самим останнім, намагався все переписати без помилок. За вікном яскраво світило сонце, щебетали птахи, весело за вікном шуміли хлопці, а мені було неспокійно в цей відповідальний для мене день. Я так хотів довести собі самому — я зможу, у мене все вийде. У цю ніч я довго не міг заснути. Але чому Ольга Миколаївна не перевірила роботи в цей же день? Вранці в школу я сильно поспішав, швидше хотілося дізнатися результати своєї праці. Ви не уявляєте, як я був радий четвірці, а особливо похвалі мого вчителя. Хлопці, вірте у свої сили і все у вас вийде! Цього року ми покидаємо початкову школу. Спасибі всім педагогам школи, які вчать нас бути розумними, допитливими, справедливими і відповідальними «.