Твір на тему Том Сойєр і Полліанна , спільне і відмінне. ( Початок : Недавно я прочит

Твір на тему Том Сойєр і Полліанна , спільне і відмінне. ( Початок : Недавно я прочитав два таких твори як Полліанна і Том Сойєр . Вони мені дуже сподобалися , я знайшов в них спільне і відмінне , почну з спільного : .... . Також в них є мало відмінностей : ..... . )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спільне: обоє рано залишились без батьків. Обох не любили в сімї  Знайшли гідних друзів Відмінне; Том Соєр бешкетник, а Полліана тендітна дівчина.