Твір на тему "Відпочинок на канікулах" використовуючи числівники

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій відпочинок на канікулах був веселим. По-перше, я з'їздила до бабусі і допомогла їй.По-друге, пішли у ліс з родиною там ми гралися,гуляли, обідали.По-третє, поїхала до тітки, допомогла з двоюрідним братиком та зустріла давню подругу.По-четверте,підтягнулася в навчянні. Я готова з новими силами йти в школу бо мій відпочинок був веселим и гарним!