Твір -опис випадок на річці(на морі) пожалуйста сами придумайте

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минулого літа я з батьками відпочивав біля моря. Разом з нами відпочивали ще дві сім'ї друзів мого тата. Ми були в Криму, наш наметний табір розташовувався недалеко від маленького села. Жили ми в наметах, їжу готували на газовій плітці. Вода була тільки в селі, там є криниця.  Наш табір стояв майже на березі моря. Там росте єдине дерево — величезна стара акація. З одного боку до самого обрію — гарячий жовто-зелений степ, зліва — темно-зелена смужка виноградників, а біля села — край дерев
Гость
Був собі Іван.Весь час він провів у місті і коли настали літні канікули, Іванко з сім"єю поїхав у село.На річку купатись.І на наступний день, коли  встало сонечко Івась сів на велосипед і поїхав на пляж.Там вже було багато людей. Іван окунувся,виліз та раптом він побачив що тоне собака який знесилився.Іванко одразу ж пірнув у воду. Доплив до собаки,міцно прижав її до своїх грудей і стрімко поплив до берега.Так він врятував собаці життя