Твір роздум на тему " Якимя бачу справжнього друга "використаючи на під твердженя своїх думок прикладом з повісті Я. Стельмаха "Митькозавер з Юріківки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Справжній друг завжди знає чим зайнятися ,як вeсeло провeсти час разом !також справжній друг ніколи нe залишить у біді і завжди допоможe у будь—якому ділі !