Твір:"Для чого людині крила?"(за твором Ліни Костенко "Крила")Максимум(2стор.)

Твір:"Для чого людині крила?"(за твором Ліни Костенко "Крила") Максимум(2стор.)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цей чудовий вірш полонив моє сердце,та питання таке:"До чого ж люлині ті крила?А ось про це й поговоримо. Я впевнена,що "крила"у цьому творі мають переносний сенс,ці крила у кожного свої,тому там і запитується:які в тебе крила?Що вони несуть у собі? Може це крила кохання,або творчості,а може ще чогось... Та для чого вони людині? Вони з'являються у людини у продовж життя,але як я уже казала у кожного вони свої,тому для чого вони людині вже залежить від того які вони ті "крила" Особисто для мене ті крила,у правді,свободі і розвитку!