Ты в Лондоне. Напиши открытку своему другу по переписки. расскажи, как ты проводиш?

Ты в Лондоне. Напиши открытку своему другу по переписки. расскажи, как ты проводиш?? время. Dear__________________________, it`s great here in London. I have already____________________________ _____________________________________________________ Tomorrow___________________________ ____________________________________________________ See toy soon, _____________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear, Ann! It's great here in London. I have already seen a lot of interesing things. Tomorrow I will go to Trafalgar Sqear. See you soon, (твоё имя)